Novinka

28. 05. 2018 Ponožkovice

(včasná) Ponožková výchova

Sdílet

Nášlapníky ve vývinu potřebují zvláštní péči. Dopřejte jim pohodlí, bezpečí a barevnost ponožek Klubu Pánů z Ponožkovic.

Tak jako správně a hluboce zakořeněná rostlina odolá nepříznivým podmínkám, tak i dobře vštípené ponožkové hodnoty mohou přestát nepokoje vnitřního i vnějšího světa.

A kdo jiný než my, Ponožkovičtí, bychom měli dbát na to, aby správná ponožková kultura zapustila kořínky co nejdříve a co nejhlouběji.

Připravili jsme proto pro starší členy Klubu (a to nejen služebně) pomůcku pro šíření ponožkové osvěty mezi zástupce generace, jimž svět připadne po nás.

Každý člen Klubu Pánů z Ponožkovic si proto může zajistit zmenšeninu červnového ponožkového exempláře z roku 2018 v dětských velikostech.

Zvolit může proporce padnoucí nášlapníčku čerstvě vyklubanému a stále se kojícímu, či může sáhnout po větší ponožkové dimenzi vhodné kupříkladu až pro nášlapník téměř dospělý neboli jinošský.

Dětské ponožky z června 2018 jsou sice vyprodány, ale zato už máme novou dětskou edici. Je zvaná Ponožkovýchova 1 a objednat ji můžete zde.

Sdílet
Komentáře (0)

Komentáře mohou přidavat pouze členové klubu

Přihlásit se Stát se členem