Soutěž

21. 05. 2018 Ponožkovice

Soutěž o vstupenky na koncert The Rolling Stones

Sdílet

Kameny na pódium, ne do bot!
Vyhrajte dvě volné vstupenky na pražský koncert The Rolling Stones.


Klub Pánů z Ponožkovic má tu čest být partnerem koncertu valících se kamenů na rádiu Kiss a nabízí dva lístky na jejich koncert, který se koná 4. 7. na pražském Letišti Letňany v rámci turné No Filter. Jediné, co musíte udělat, je být člen ponožkového Klubu a oslnit ostatní členy svým fotografickým umem (Kámen, ponožky, papír-ový lístek).


Byť víme, že člověk nemůže vždy dostat to, co chce, v Ponožkovicích se za všech okolností snažíme zajistit členům Klubu plnou spokojenost. V některých chvílích je ale toto břemeno těžší než obvykle...

Zapomněvše na dobro členů, rozpoutali nedávno ponožkovičtí radní na své schůzi, co muselo být pekelnou vřavou. Přestože jde jen o rock´n´roll, mají ho natolik rádi, že při zmínce o vstupenkách podupávali a vzpínali se jako divocí koně, aby je ukořistili pro sebe.

V myšlenkách, jak zadržet situaci, kterážto se začala vymykat kontrole, začal sekretář Klubu, Hubert Ponožka, svým kladívkem klepat, ale nikdo ho neslyšel. Stačilo ovšem, aby vyskočil a mocně zadul: "Let me introduce myself..." a pomodralé tváře radních z boje zešedly, jak polil je stud.  

Mnozí se přidržovali svých klobouků, neboť zvěděli, že si zahrávají s ohněm. Hubert získal situaci zpět pod svůj palec. Byl to znovu on, kdo vzal odpovědnost na svá bedra a prosadil, že možnost nechat se unášet nejznámějšími kytarovými riffy rock´n´rollové historie přenecháme členům Klubu.

A jelikož Klub má více členů než vstupenek, rozhodli se radní vše nechat ruce osudu. Co musíte udělat, abyste v červenci ochutnali Brown Sugar a třeba potkali i Angie?


Víte, že v Ponožkovicích věci neradi malujeme načerno, a to obzvláště ponožky. Ale rádi fotografujeme. Nastartujte fotoaparáty a v Klubovně přihlaste až dvě své fotografie pestrobarevných klubových ponožek s valícím se kamením do soutěže.

Konkrétní podobu snímku necháme jen na Vaší představivosti. Oba lístky vyhraje jediná fotografie s nejvyšším počtem pochvalných palců od ostatních členů Klubu (regule ponožkového soutěžení). A nezapomeňte, že čas nečeká na nikoho a soutěž končí 15. června.


Přejete-li si být hrdým vlastníkem ponožek z Ponožkovic a moci je fotit s kamením, přihlásit se do Klubu můžete zde.


Pravidla soutěže:

1. Dva lístky na koncert the Rolling Stones vyhrává člen, jehož fotografie bude mít na konci soutěže největší počet palců (palce u dvou fotografií se nesčítají).

2. Každý člen může do soutěže přihlásit až dva snímky.

3. Na snímích by měly být ponožky z Ponožkovic a (valící se) kamení. 

4. Ke každé fotografii je možné přidat název a krátký popisek.

5. Hlasovat v soutěži mohou jen členové Klubu.

6. Každý člen může rozdat neomezený počet palců, ale ke každé fotografii pouze jeden.

7. Žádný člen nemůže hlasovat pro svůj příspěvek.

8. Nahrazení dříve přihlášené fotografie je možné, ale v takovém případě dojde k nenávratné ztrátě všech palců u smazané fotografie.

9. Klubový cenzor, Kazimir Káronožka,  si vyhrazuje právo mazat nevhodné příspěvky.

10. Soutěž trvá od 21. 5. do 15. 6.

Sdílet
Komentáře (0)

Komentáře mohou přidavat pouze členové klubu

Přihlásit se Stát se členem