O Klubu

Každý člen Klubu dostává do své poštovní schránky jeden pár pestrobarevných ponožek měsíčně. Ponožky navrhuje Nejvyšší ponožková rada a jejich provedení je každý měsíc unikátní.

Nejjednodušší způsob, jak členství v Klubu Pánů z Ponožkovic prodloužit ještě před doručením posledních ponožek, je poukázání prodlužovací platby dle platebních instrukcí, které Vám zašleme e-mailem.

Pokud tedy máte zájem své členství prodloužit (ale třeba i obnovit), napište nám na e-mail info@ponozkovice.cz a my s Vámi osobně vyřídíme veškeré potřebné náležitosti.

Samozřejmě. Uděláte tak obdarovanému radost nikoliv pouze jednou, ale opakovaně každý měsíc po dobu trvání darovaného členství. Dárek pořídíte zde.

Nejprve si vyberete, jaké členství chcete pro obdarovaného šťastlivce pořídit.

• Jak dlouhé má být? (1 měsíc = 1 pár ponožek)
  • Jakou velikost ponožky máme zasílat?

Poté si určíte, zda

• budete dárek předávat osobně a první pár ponožek tedy pošleme Vám, nebo zda
  • máme rovnou začít zasílat ponožky obdarovanému a Vás uvést jako patrona členství v uvítacím dopise.

V případě osobního předání je možné si nechat zabalit první pár ponožek do naší ručně vyráběné dárkové krabičky (foto zde).

Pak už jen vyplníte adresní údaje Vaše a obdarovaného, vyberete způsob platby a odešlete objednávku.

Počítejte se 3 pracovními dny. Většinou k Vám zvládneme krabičku dodat do 2 pracovních dnů, ale nemůžeme to vždy zaručit.

Pokud dárkovou krabičku s ponožkami potřebujete do dvou pracovních dnů s jistotou, napište nám na info@ponozkovice.cz (například v odpovědi na potvrzovací e-mail) a my Vaši objednávku vyřídíme přednostně.

Běžné zásilky bez dárkové krabičky, ať už přímo do schránky obdarovaného či v případě osobního předání do schránky Vaší, chodí obvykle také do 2 pracovních dnů. Posíláme je však jako obyčejné listovní zásilky, které se mohou po cestě neplánovaně zdržet a jejich dodání tedy o pár dnů protáhnout.

Vše platí tehdy, zvolíte-li začátek členství na současný měsíc. Pokud začátek členství posunete na některý z měsíců budoucích, první ponožky expedujeme až během prvních dnů tohoto měsíce.

E-mailová adresa je povinná, protože ji používáme k identifikaci každého člena (jména i doručovací adresy se mohou u dvou různých osob shodovat, e-mailové adresy se shodovat nemohou).

Telefon obdarovaného povinný není a standardně ho ani nevyužíváme. Čas od času se však hodí při speciálním doručování zásilek, proto pro něj máme v přihlášce kolonku.

Rozhodně nemusíte mít strach, že bychom Vám zkazili překvapení tím, že by se od nás obdarovaný dozvěděl o dárku dříve, než by bylo vhodné.

Pokud jste na rozmezí mezi dvěma velikostmi, doporučujeme vybrat velikost menší. Například pokud máte nohu 42.5, tak zvolte velikost
39-42.

I na tuto variantu jsme připraveni. Členství jakožto firemní dárek umíme zařídit dvěma způsoby:

• Pro konkrétní obdarované připravíme dárkové krabičky s ponožkami, na než bude automaticky navazovat členství v Klubu (vhodné např. pro stálé obchodní partnery či kolegy).
  • Připravíme dárkové krabičky s ponožkami, jejichž součástí bude voucher na aktivaci členství. Voucher následně obdarovaný může, ale nemusí využít (vhodné např. pro konference).

Dárky můžeme poslat buď Vám, nebo rovnou obdarovaným.

V případě Vašeho zájmu o firemní dárek nás, prosím, kontaktujte na info@ponozkovice.cz. Vše potřebné s Vámi vyřídíme individuálně.

Napište nám na info@ponozkovice.cz a my Vám zašleme ponožky ve správné velikosti.

To možné není. Ponožky z Ponožkovic si mohou nárokovat pouze členové Klubu.

Vzhledem k tomu, že jsme Klub Pánů, tak svým členům dodáváme pánské ponožky. Pokud se přihlásí do Klubu dáma, musí s touto skutečností počítat.

Zakazovat vstup do Klubu však nikomu nebudeme. Naše ponožky mají dělat radost a upřít někomu vědomě radost jde proti těm nejhlubším principům Klubu Pánů z Ponožkovic.

Základní složení ponožek je následující:

• 80 % bavlna,
  • 10 % polyamid,
  • 5 % polypropylen,
  • 5 % elastan.

Vždy jednou za čas nicméně vyrobíme ponožky, které mají trochu jiné složení. Může jít například o ponožky s příměsí bambusu, který působí proti pocení nohy, nebo o ponožky vlněné, které v zimních měsích zajistí, aby byla ponožka o něco teplejší.

Rozhodli jsme se pro středně silné společenské ponožky. Používáme proto vlákno o síle 29,5 tex. Běžně se pánské společenské ponožky pletou zhruba ve spektru 20 až 35 tex.

Dodáváme nejvyšší kvalitu, kterou jsme na trhu našli. Kvalita byla jediným měřítkem pro výběr výrobce.

Ponožky se pletou v ČR. Stejné je to v podstatě i u všeho ostatního, co s Ponožkovicemi souvisí.

Klub Pánů z Ponožkovic je ryze českou ponožkovou „institucí“ a dodává český produkt.