Novinka

29. 04. 2020

Letošní zcela zkrácené

Sdílet

Nejvyšší ponožková rada se po zralé úvaze rozhodla letos kotníčkovou edici zcela seříznout a novou sadu kotníčkových ponožek v roce 2020 nevytvořit.

Vzorování ponožek bez opovržlivého prskání a lačnícího slintání zkrátka není ono. A bohužel přesně ve chvíli, kdy bylo třeba se do kotníčkové edice s chutí zakousnout, jsme museli začít držet všechny doličné tělní dutiny zavřené či alespoň zakryté.

Uvažovali jsme následně dlouho nad tím, jak jinak zajistit naservírování ponožkového menu „à la kotníček“.

Nejlepší variantou se nám však nakonec jevilo od správného – byť lehce nehygienického – tvůrčího procesu neustupovat. Pakliže bychom ustoupili, jednou pro vždy by pro nás letošní kotníčkové ponožky byly symbolem dní, kdy jsme ponožky mohli ukazovat pouze prořídlému publiku a jeho zamilované úsměvy musely zůstat zahaleny.


Z předchozích třech sezón pro Vás máme zásobu zkrácených letních kousků, která nám vystačí na většinu léta, a akutní kotníčkový deficit tak jistě nehrozí.

Kotníčkový archiv

Do roka a do dne pak pro Vás připravíme úplety ke kotníčkům střižené, jaké svět doposud nespatřil. Jako že se Klub Pánů z Ponožkovic jmenujeme.

Sdílet
Komentáře (0)

Komentáře mohou přidavat pouze členové klubu

Přihlásit se Stát se členem