15. 06. 2021

Ponožky za krev

Sdílet

Jakožto správní milovníci barev víme, že červená je barvou života. Není těžké odhadnout, proč tomu tak je. Je to samozřejmě dáno barvou krve, která je k životu více než nezbytná. Bohužel někdy se nám vlastních zásob krve nedostává a je třeba se v takovém případě spolehnout na pomoc druhých.


A právě zde přicházíme s malou nabídkou. Pakliže darujete kapku (či spíše několik) své životodárné a život zachraňující krve, my Vám na účet klubového pokladníka prodloužíme o měsíc členství v Klubu Pánů z Ponožkovic. Získáte tak jeden pár ponožek navíc, byť je třeba podotknout, že nemusí být červený.

Měsíc členství zdarma je možné získat:

  • vždy při zakoupení nového členství
  • při prodloužení stávajícího
  • měsíc zdarma jde využít i u členství, které chce někdo darovat

O měsíc členství zdarma požádejte po vytvoření objednávky emailem na info@ponozkovice.cz a připojte foto své dárcovské legitimace s datem odběru, případně potvrzení o provedení odběru, které není starší 30 dnů. Tuto akci je možné využít 2x ročně.

Sdílet
Komentáře (2)

Komentáře mohou přidavat pouze členové klubu

Přihlásit se Stát se členem
Hubert Ponožka

12. 07. 2021 08:16

Dobré ráno, pane Čivrný, musím přiznat, že na tyto varianty jsme přímo nemysleli, nicméně po krátké diskusi s kolegu z Nejvyšší ponožkové rady jsme se jednomyslně shodli, že i pro dárce krevní plazmy a destiček jest klubová nabídka platná. Hubert Ponožka

M Č
Miroslav Čivrný

12. 07. 2021 08:10

A co pro dárce, kteří chodí pravidelně odevzdávat krevní plazmu nebo destičky?