Září '18

Září '18

V září jsme souzněli po vzoru Pabla Picassa.

Bavlna

Příběh

Poslední tři měsíce byly v Ponožkovicích poznamenány chystanou volbou nového klubového sekretáře, jelikož mandát Huberta Ponožky se po čtyřech letech pomalu chýlil ke konci.

Pro své znovuzvolení Nejvyšší ponožkovou radou musel Ponožka napnout všechny síly. Sekretář, Rada a Členové musí držet pospolu!, jal se působit na kolegy. Jen tato trojice ponožkových pilířů zajistí pestré zítřky.

Radní však nepřesvědčil a situace hrozila zkázou našeho uskupení. Před očima se začal Ponožkovi promítat tragický osud Johna Lennona po rozpadu Beatles.

V tu chvíli mu však zároveň na mysli vytanul Picassův slovutný obraz Tři muzikanti. Na rozdíl od rozháraných Beatles na něm totiž hudebníci souzní natolik, až se jeden do druhého prolnou, činíc tím rozpad tělesa vpravdě nemožným. Slavný malíř navíc oděl kytaristu, jenž je považován za malířovo ztvárnění sama sebe, do velmi slušivého trojúhelníkového vzorování.

Souznění mezi sekretářem a radními vystoupalo do výšin dosud nepoznaných. Rozhodnutí bylo jasné a jednomyslné. Picassův model musíme dopřát i členským nášlapníkům, čili třetímu a nejdůležitějšímu pilíři Klubu Pánů z Ponožkovic.

Materiál

Zářijový model je plně připraven sladit se s barvami prvních podzimních dnů. Z přibližně osmdesáti procent jej tvoří česaná bavlna, z deseti procent pak polyamid, kterým jsou vyvedeny mj. černě zbarvené spojnice.

Kostra ponožky se skládá po pěti procentech z polypropylenu a z elastanu. Polypropylen zajišťuje ponožce vysokou pevnost, elastan jí naopak dodává potřebnou pružnost. V ponožce se nacházejí ionty stříbra, jež působí antibakteriálně.

Edice: Pánské

Všechny ponožky z Ponožkovic jsou navrženy a vyrobeny v ČR.

Sdílet

Ponožky v akci

Připojte se k nám na facebooku a instagramu


Dozvěděli jste se vše, co potřebujete?

Pokud se Vám náš pestrobarevný svět líbí, velice rádi Vás přivítáme mezi členy Klubu Pánů z Ponožkovic.
Anebo nás potěšíte, když členstvím obdarujete někoho ze svých blízkých.

Darovat členství Stát se členem

Jsem člen a chci se přihlásit do klubovny