Jak funguje originální dárek z Ponožkovic?

Členství v Klubu Pánů z Ponožkovic je oblíbeným dárkem pro manžela, syna či kolegu. A oproti nákupu ponožek u běžného prodejce má dárek v podobě členství v Klubu několik výhod.


Překvapení každý měsíc

Každý měsíc obdarovaný obdrží jeden pár barevných ponožek přímo do své poštovní schránky. Ponožkové vzory se nikdy neopakují, takže člen Klubu je pokaždé ponožkově překvapen. Vždy si tak vzpomene, komu za své ponožkové štěstí vděčí.

Každý měsíc obdrží obdarovaný nový pár ponožek přímo do své poštovní schránky.
„Poštovné v Ponožkovicích nikdy neúčtujeme. To, že se k členovi dostanou jeho ponožky, je starostí Klubu, potažmo jeho klubového pokladníka.“


Hubert Ponožka, sekretář Klubu, na dotaz ohledně výše poštovného

  •   3 měsíce = 3 páry = 690 Kč
  • 6 měsíců = 6 párů = 1290 Kč
  • 12 měsíců = 12 párů = 2290 Kč

Předání dárku

Pakliže budete dárek předávat osobně kupříkladu na oslavě, zašleme první pár přímo Vám. A dokonce jej můžeme rovnou zabalit do dárkové krabičky, takže se nemusíte starat o balení dárku.

Zásilky odesíláme nejpozději druhý pracovní den po objednávce, takže dárek můžete předávat za dva až tři dny od objednání.

Ponožky předáte sami v dárkové krabičce
Ponožky pošleme rovnou obdarovanému

Uvítací dopis se vzkazem či přáním

K prvnímu páru, ať už jej budete předávat osobně, či nikoliv, je vždy přiložen i uvítací dopis od sekretáře Klubu. Zde se obdarovaný dočte více o ponožkovém štěstí, jež jej díky Vám potkalo. Přestože se jedná o nezvyklý dárek, nemusíte nic vysvětlovat.

Naopak Vás v uvítacím dopise Hubert Ponožka, tedy náš pan sekretář, uvede jako patrona či patronku členství. Pokud se jedná o dárek od kolektivu, lze jako patrona uvést i skupinu ponožkových mecenášů.

Samozřejmě umíme předat i vzkaz či přání.

 

Na velikosti nezáleží

Pakliže Vám již přijde, že toho naše ponožky umí hodně, ještě jsme nezmínili to nejlepší. Nejste-li si jisti velikostí či korespondeční adresou obdarovaného, vůbec to nevadí.

Velikost klidně odhadněte. Když nebude u prvního páru vyhovovat, bleskurychle ji vyměníme a navazující ponožkové exempláře přizpůsobíme.

U adresy je to podobné. Pokud korespondeční adresu neznáte, vyplňte do formuláře "neznámá". Obdarovaného se sami doptáme, kam jeho ponožkonády směřovat. Nemějte ale obavy z vyzrazení překvapení – učiníme tak až po předání dárku z Vašich rukou.

Darovat členství

Závěr ve Vaší režii

A ani tím ještě nekončíme. Větsinou si totiž obdarovaní členství v Klubu oblíbí natolik, že jim udělá velkou radost jeho prodloužení či obnovení.

To u nás můžete provést pomocí několika kliknutí a navíc je u prodloužení k dispozici i výhodnější cena.

Všechny tyto a další možnosti budete mít k dispozici v rámci Mecenášova salónku, kam Vás zavedeme nejpozději krátce před tím, než skončí Vámi darované členství. Tak, aby byla možnost jej případně včas dárkově prodloužit.

Záruka spokojenosti

Máte přesto obavy, zda Vás ponožkově neošidíme? Doplníme pár bodů, které Vás, doufáme, ujistí o opaku:

  1. Když Vám či obdarovanému členství nebude vyhovovat, vrátíme Vám peníze. Do dvou týdnů v plné výši, kdykoliv později v hodnotě nevyužitých zásilek.
  2. Členství není po svém ukončení automaticky prodlužováno. Takže se nestane, že bychom Vám strhli peníze bez Vašeho vědomí či přání.
  3. Vaše osobní údaje pečlivě střežíme – podrobněji na Ochrana osobních údajů v Ponožkovicích.
  4. A prostudovat můžete také naše Všeobecné obchodní podmínky.

Dozvěděli jste se vše, co potřebujete?

Pokud se Vám náš pestrobarevný svět líbí, velice rádi Vámi obdarovaného či třeba i přímo Vás přivítáme mezi členy Klubu Pánů z Ponožkovic.

Darovat členství Stát se členem

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Napište nám svůj dotaz na e-mailovou adresu info@ponozkovice.cz, a my Vám na něj promptně odpovíme. Děkujeme.

Jedny z nejoblíbenějších ponožek z Ponožkovic – model k výročí 100 let republiky. Tyto ponožky a mnohé další je možné dokoupit jako doobjednávku k aktivnímu členství.