Dámské ponožky à la kotníček

Celoročním poslání Klubu Pánů z Ponožkovic je zásobit všechny členy klubu dlouhými ponožkami. Žádný ponožkový kavalír však nedovolí, aby nožka ctěné dámy zůstala vedle té jeho odhalena. Proto jako každý rok přicházíme s řadou kratších, dokonale vyvážených ponožek pro jarní a letní užívání.

3 páry kotníčkových ponožek = 500 Kč

Pořídit dámskou edici


Do elegantního balení jsme pro Vás přichystali 3 zkrácené páry:

Bambuska

Její předností je vynikající prodyšnost a lehkost. Hodí se pro ty nejparnější letní dny, kdy se teploty přibližují k těm z tropického podnebí. Pozor je třeba dát na to, že bambus je materiál jemnější podstaty, a tak je lepší netrápit Bambusku sportovními výkony či dlouhými výšlapy.

Sportovka

Naopak pro náročnější túry se výborně hodí Sportovka, jejíž vyztužené tělo snadno vydrží pobyt v hrubších sportovních botách. Na hřbetu disponuje sadou ventilačních mřížek, které dovolují proudům vzduchu ochladit zahřáté nožky. Ve spodu ponožek je pak „froté“ vazba, která utlumí jakýkoliv ostrý kamínek na Vaší cestě.

Bavlnka

Středobodem naší kotníčkové škály je Bavlnka. Díky klasickému úpletu je pohodlná, leccos snese a zároveň je přiměřeně prodyšná pro letní teploty. Jedná se o nejuniverzálnější kousek kotníčkové edice, který obstojí ve všech ponožkových výzvách.


Všechny kousky doprovází hravá paleta barev, která přitáhne zasloužené pohledy Vaším směrem. Bude nám ctí, dovolíte-li našim ponožkám zahalit Vaše ctěné nášlapníky, aby je uchránily před letními nástrahami.


Záruka spokojenosti

Máte obavy, zda nehrozí, že Vás ponožkově ošidíme? Doplníme pár bodů, které Vás, doufáme, ujistí o opaku:

  1. Když Vám či obdarované dámě ponožky nebudou vyhovovat, do dvou týdnů Vám vrátíme peníze.
  2. Vaše osobní údaje pečlivě střežíme – podrobněji na Ochrana osobních údajů v Ponožkovicích.
  3. A prostudovat můžete také naše Všeobecné obchodní podmínky.

Nedozvěděli jste se, co jste potřebovali? Napište nám svůj dotaz na e-mailovou adresu info@ponozkovice.cz, a my Vám na něj promptně odpovíme. Děkujeme.