Novinka

16. 07. 2018 Ponožkovice

Klub se brání skandálním spekulacím. Týkají se dámských kotníčkových ponožek

Sdílet

Mimo Ponožkovice se začaly šířit zvěsti, že dámskou kotníčkovou edici jsme připravili s úmysly ne zrovna čestnými. Bulvární titulky jako „Páni odhalují dámské kotníčky a ještě na tom vydělávají!“ dokonce natolik rozohnily Nejvyšší ponožkovou radu, že musel zakročit sám Hubert Ponožka, sekretář Klubu. K celé věci poskytl krátký rozhovor do magazínu Story, z něhož uveřejňujeme přetisk.


Způsobila snad právě tato fotografie z Ponožkovic takový poprask?

V poslední době se objevuje polemika, zda je v pořádku, aby se pánský ponožkový klub zabýval tvorbou dámských kotníčkových ponožek. Co si o této kritice myslíte?
Samozřejmě jsem některá provolání zaznamenal, avšak byly ve formách spíše kusovitých a nepodařilo se mi dokonale uchopit jejich podstatu.

Výtky se točí okolo podezření, zda edice není čistě jen snahou pánského spolku o odhalení dámských kotníčků. Taková snaha by byla vnímána možná až za prostopášnost.
Děkuji za shrnutí. Pokud kontroverze skutečně spočívá v tomto, pak mohu prohlásit, že na těchto zvěstech není byť jen kapka pravdy. Tím samozřejmě nikterak nehodnotím dámské kotníčky, jež skutečně částečně poodhalíme.

Máte nějaké důkazy, které tato podezření vyvracejí a potvrzují vaše tvrzení?
Nejlepším důkazem je pohled na realitu. Je tomu totiž právě naopak než Vaše obvinění předpokládá.

Na pánskou kotníčkovou edici podobné útoky neevidujeme.

Jak to myslíte?
Mnoho dam v letním období dokonce ponožky vůbec nenosí či odívá něco, čemu se říká, a teď nežertuji, neviditelná ponožka. Oba tyto koncepty považujeme v Ponožkovicích za v podstatě kacířské. Dáma, která kotníčkové ponožky odívá z ozdobných důvodů, má tedy často zahalenější nášlapník - a to včetně hlezenního kloubu - než by tomu bylo, pokud by hezkou kotníčkovou ponožku k dispozici neměla.

Máte nějaká čísla či statistky, které by tuto verzi potvrzovaly?
Provedli jsme rozsáhlý výzkum a mnou předestřená teze se potvrdila u 74,57 % žen (statistická odchylka 20 %). Je tedy zřejmé, že pohledná a kvalitní kotníčková ponožka má v průměru spíše zahalovací efekt. Veškerá obvinění jsou tedy čistě novinářskou kachnou či jinou drůbeží.


Že na uvedených spekulacích není ani ponožka pravdy, můžete sami ověřit na vlastní nášlapník zde.

Sdílet
Komentáře (0)

Komentáře mohou přidavat pouze členové klubu

Přihlásit se Stát se členem