1 Ponožková pomoc Ukrajině

Bude nám ctí, pokud se rozhodnete podpořit Ukrajinu ponožkovou cestou. Jak na to?

Přispějete-li na pomoc Ukrajině od 17. 3. 2022 minimální částkou 500 Kč, pošleme za Vámi 2 páry ponožek.

  • První pár vyrobíme u nás v Ponožkovicích. Jeho podoba pro Vás bude překvapením. Prozradíme jen, že návrh pochází od kolegů z Ukrajiny, rovněž vášnivých pestroponožkových pletařů, žel toho času nacházejících se nikoliv u svých pletacích strojů, ale v protibombovém krytu.
  • Druhý pár vyrobíme přímo na Ukrajině. Hned, jakmile tamní situace dovolí. A my doufáme, že se tomu tak stane co nejdříve. Nemůžeme Vám slíbit, kdy druhý pár do sady doručíme, ale slibujeme, že i druhé překvapení ve své schránce naleznete. Zakázka na ponožky z této limitované edice zároveň alespoň trochu napomůže obnově Ukrajiny po válce.

___________________

Přejeme si co nejtransparentnější a nejrychlejší předání Vašich peněžních darů do těch správných rukou. Peníze za sadu dvou párů tedy nebudete posílat nám, ale rovnou na účty organizací, které se na pomoci Ukrajině podílí.

100 % věnované částky tak poputuje přímo na pomoc Ukrajině. Náklady na výrobu ponožek u nás a později na Ukrajině i na jejich doručení půjdou na účet Klubu.

___________________

Níže přikládáme čísla účtu, na které je možné přispívat. Po uhrazení platby nám pošlete potvrzení o jejím uskutečnění, na jehož základě za Vámi ponožky vypravíme.

Veškeré instrukce včetně čísel účtů budete mít také v potvrzovacím e-mailu, kterým Vám dorazí obratem, jakmile objednávku dokončíte.

Datum uskutečnění platby musí být 17. 3. 2022 a dále.

Člověk v tísni – SOS Ukrajina:
93209320/0300

Velvyslanectví Ukrajiny v České republice:
304452700/0300

Minimální vklad pro získání sady dvou párů ponožek činí 500 Kč, ale poslat můžete samozřejmě i libovolně vyšší obnos.

Po případném odeslání daru vyberte velikost ponožek a pokračujte na další krok, kde zadáte adresu pro doručení.

Pokud se ukáže, že velikost nevyhovuje, ponožky vyměníme.