Skupinový dárek z Ponožkovic

úvodní grafika

Přejete si obdarovat dárkem z Ponožkovic více lidí? Například kolegy z Vaší firmy? Nebo Vaše zákazníky a obchodní partnery? Nebo celou rodinu včetně všech Vašich dědečků, babiček a strýčků?

Využijte k tomu skupinový ponožkový dárek z Ponožkovic!


certifikát
ponožky
krabička
ikona
Dárky připravíme Vám na míru

Personalizace je u nás samozřejmostí už od nízkých počtů. Připravíme design dárkových krabiček či dárkových certifikátů, aby ladily s Vašimi firemními barvami. Umíme připravit i etiketu na míru. Ve vyšších počtech pak můžeme i vyrobit samotné ponožky na zakázku přímo pro Vás, takže Váš ponožkový dárek bude mít zcela unikátní vzor.

ikona
Opakující se radost

Dárek z Ponožkovic nedělá radost pouze jednou při samotném předání dárku, ale každý měsíc po celou dobu trvání členství. Lze pořídit členství na 2, 3, 6 nebo 12 měsíců.

ikona
Rychlé dodání

Záleží na míře personalizace, ale dárky umíme připravit a doručit již během několika dnů. Náročnější a početnější zakázky vyřídíme nejdéle v řádu 2–6 týdnů (v závislosti na počtu ponožek a míry individualizace dárků).


POPTEJTE SKUPINOVÝ DÁREK Z PONOŽKOVIC

Ozveme se Vám zpět nejpozději během 24 hodin.

Jak to funguje?

časová osa
ilustrace návrhu ponožek

Ozvete se nám (nejlépe skrze poptávkový formulář) s tím, co byste si přáli. Následně společně najdeme ten nejlepší možný formát skupinového dárku, aby co nejpřesněji naplnil Vaši představu. Samozřejmě připravíme i cenovou nabídku.

c
ilustrace ponožek

Každý dárek z Ponožkovic se skládá z úvodního páru ponožek a následného členství v Klubu Pánů z Ponožkovic. Po dobu trvání členství budou obdarovaným chodit ponožky do schránky – každý měsíc jeden unikátní pár.

ilustrace výroby ponožek

Úvodní pár ponožek můžeme zabalit do obálky či do dárkové krabičky ve Vašem designu, umíme připravit i etikety na míru. Ve vyšších počtech dárků dokážeme úvodní ponožky vyrobit na zakázku přímo pro Vás ve Vašem unikátní designu.

ilustrace předání dárku

Vše od nás obdržíte dokonale zabalené, rovnou připravené k předání při jakékoliv reprezentativní příležitosti.

Ani to ale není vše. Individuálních možností je spousta a my uděláme, co bude ve našich silách, abychom pro Vás připravili ponožkový dárek, který bude mezi všemi ostatními unikátní.

Vše společně doladíme po e-mailu či telefonu.

Příklady realizací

foto dárku

Telf – jazyky do ucha

Online jazyková školu Telf si v Ponožkovicích objednala dárky v podobě ponožek na zakázku zabalených v dárkových krabičkách a doplněných certifikátem na členství v Klubu. Ponožky byly unikátní v tom, že levá a pravá byla barevně odlišná. I to umíme!

foto dárku

Skautské Jamboree v Praze

Pro středoevropské setkání skautů v létě 2022 jsme připravili přes 500 jedinečných dárků. Skládaly se z ponožek vyrobených v designu na zakázku a certifikátů na 2měsíční členství v Klubu. Dárky slavily takový úspěch, že skauti chystají podobnou ponožkovou akci i na celosvětové setkání skautů, které se bude konat v roce 2023 v Jižní Koreji.

foto dárku

Wikipedia

Ve spolupráci s českou Wikipedií jsme zajistili ponožkové dárky na míru pro 100 nejlepších wikipedistů, kteří přispěli novým heslem na téma Historie Československa 1948–89. Dárky se skládaly z ponožek ve výročním vzoru ke 100 letům vzniku Československa a k tomu jsme přidali graficky individualizované certifikáty na 2měsíční členství v Klubu.

foto dárku

Rugbymania

Pro českou reprezentaci rugbistů-vozíčkářů jsme upletli 200 párů ponožek v designu na míru s logem Rugbymanie, každoročního mezinárodního turnaje pro nejlepší rugbisty. A ponožky rovněž doplnili členstvím na 2 měsíce. Certifikáty i etikety na ponožkách jsme připravili v angličtině, protože naprostá většina z dárků podle slov kolegů rugbistů bude putovat do zahraničí jako dárky.